Zobrazené hotely

Nájdite si hotel

The Jolly Brewers, Shouldham Thorpe

Jednoduchá online rezervácia The Jolly Brewers a ďalších hotelov, penziónov, apartmánov, hostelov v obci Shouldham Thorpe bez rezervačných poplatkov.

V našom rezervačnom systéme si môžete veľmi jednoducho zarezervovať izbu, či ubytovanie v The Jolly Brewers (Hotely), ubytovanie Shouldham Thorpe, ale aj ubytovanie na celom svete.

Venujte pozornosť # Podmienkam platenia zálohy a Storno podmienkam# v The Jolly Brewers . Každá z možností rezervácie izieb, či zariadení The Jolly Brewers môže mať tieto podmienky rôzne.

Po zadania dátumov príchodu a odchodu so Vám zobrazia iba dostupné (voľné) izby, či ubytovacie jednotky alebo informácie o vypredaniu. Podľa názvu izby, či ubytovania (Možnosti rezervácie) uvidíte o akú ubytovaciu jednotku The Jolly Brewers sa jedná.

Ceny sú za celú ubytovaciu jednotku (napr. za izbu, vilu alebo niekoľko izbový apartmán) za celé zvolené obdobie a pre uvedený počet ľudí. Objednajte The Jolly Brewers vždy s predstihom a čo najskôr, nech Vás nepredbehne niekto rýchlejší.

7.9

The Jolly Brewers (Hotely), Shouldham Thorpe

Lynn Road Shouldham Thorpe, Shouldham Thorpe, Spojené kráľovstvo (Zobraziť hotel na mape)

The Jolly Brewers
The Jolly Brewers 1The Jolly Brewers 2The Jolly Brewers 3The Jolly Brewers 4The Jolly Brewers 5The Jolly Brewers 6The Jolly Brewers 7The Jolly Brewers 8The Jolly Brewers 9The Jolly Brewers 10The Jolly Brewers 11The Jolly Brewers 12The Jolly Brewers 13The Jolly Brewers 14

The Jolly Brewers is situated in Shouldham Thorpe and features a terrace and shared lounge. This hotel offers a bar. Guests can enjoy a selection of British dishes in the on-site restaurant.

At the hotel each room is fitted with a desk, a flat-screen TV and a private bathroom. The Jolly Brewers provides certain rooms with garden views, and the rooms are equipped with a kettle. All guest rooms feature a wardrobe.

Peterborough is 47 km from the accommodation, while Bury Saint Edmunds is 49 km away. The nearest airport is Norwich International Airport, 57 km from the property.

Pre zobrazenie dostupnosti a cien izieb, zadajte dátum príchodu a odchodu

Hotelové zariadenia (The Jolly Brewers)

Jedlo a nápoje

Reštaurácia, Bar, Špeciálny jedálny lístok (na požiadanie), Detské jedlá, Víno/Šampanské, Fľaša vody

Doprava

Parkovanie pre osoby s handicapom

Spoločné priestory

Terasa, Spoločenská miestnosť/miestnosť s TV, Vonkajší nábytok

Zábavné a rodinné služby

Karaoke, Večerný animačný program, Vonkajšie detské ihrisko

Vybavenie pre obchodné stretnutia

Zariadenia pre schôdzky / bankety

Rôzne

Nefajčiarske izby, Rodinné izby, Všetky priestory sú nefajčiarske

Všeobecné podmienky (The Jolly Brewers)

Príchod od 14:00

Odchod do 10:00

Kreditné karty akceptované hotelom

American Express, Visa, Euro/Mastercard, Maestro, Solo

Pre ďalšie informácie zvoľte dátum svojho príchodu a odchodu

Dôležité informácie (The Jolly Brewers)

Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí na dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky. V prípade, že si rezervujete pobyt s platbou vopred a potrebujete faktúru, odošlite, prosím, túto požiadavku spolu s údajmi o spoločnosti prostredníctvom sekcie <b>Spýtajte sa</b>.